niedziela, 15 maja 2016

Ruszyła kampania marki Canpol Babies "Mama na medal"


Firma Canpol Babies zaprasza wszystkie obecne i przyszłe mamy do włączenia się do akcji "Mama na medal". Mi ta kampania bardzo przypadła do gustu i też się zapisuję, bo przecież bycie mamą na pełny etat to nie taka prosta sprawa. Ciągle istnieje przekonanie, że mama, która siedzi w domu z dzieckiem ma nadmiar wolnego czasu. Fakt, nie musi wstawać o 5.00 rano żeby zdążyć do pracy, ale czy zawsze może pozwolić sobie na wczesne pójście spać?
A jak już uda jej się położyć to czy zawsze prześpi całą noc bez pobudek. A gdzie tu nocne karmienia, nocne zmienianie pieluszek, ciągłe przykrywanie kocykiem, podawanie smoka. 
W dzień zajęć wcale nie ubywa, a nawet bym powiedziała, że ciągle tworzą się nowe. Jak to możliwe. Pewnie to dlatego, że milion razy zbierasz porozrzucane zabawki, kolejny raz zmieniasz pieluszkę, znów trzeba ubrać, a co to znów synek/córeczka zdjęła buciki. 

"Nie daj sobie wmówić, że to co robisz jest mało wartościowe i mało znaczące. Bycie mamą to najtrudniejszy i najbardziej odpowiedzialny zawód świata. Dający ogrom radości i satysfakcji, a jednocześnie będący wielkim powodem do dumy. Poczuj dumę z bycia mamą. Pochwal się swoimi kompetencjami."

Dla mnie macierzyństwo to ogromne pokłady cierpliwości, o których nawet nie wiedziałam, że aż tyle ich posiadam.

To mamusie co robimy? Już Wam tu piszę. Przyłączcie się do akcji. A tu macie namiary <KLIK>
Wypełniamy formularz zgłoszeniowy, aby przyłączyć się do Bohaterek akcji marki Canpol Babies "Mama na medal".


Oprócz tego firma Canpol Babies zorganizowała dla nas konkurs pod hasłem "Mama na medal". A zadaniem konkursowym jest napisanie podziękować dla osoby, która wspierała nas podczas trudnych początków funkcjonowania w nowej roli- roli mamy <KLIK> Wygrywa aż 70 mam, więc dziewczyny do dzieła. Piszcie i wygrywajcie, bo naprawdę warto.

2 komentarze:

 1. Mi też ta akcja bardzo przypadła do gustu i jest to świetna akcja pokazująca, że bycie mamą nie jest wcale takie łatwe, ale jest czymś równie pięknym. Dajesz z siebie wszystko by ten mały człowieczek czuł się bezpieczny i kochany, a zarazem prowadzisz go przez z życie i pokazujesz co jest dobre, a co złe by później w życiu dorosłym był dobrym, zaradnym człowiekiem. Jesteś mamą, przyjacielem, przewodnikiem. Jest to najpiekniejszy, a zarazem najtrudniejszy zawód na świecie.
  Sama również dołączam do tej akcji bo jestem dumną mamą swojej córeczki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo "Pokręcona Mama". Jest nas już coraz więcej.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...