niedziela, 10 marca 2019

Konkurs z Canpol babies zestaw Jungle -wyniki-


Ja na butelkach, talerzykach, śliniakach, kubeczkach itd. marki Canpol babies wychowałam dwóch synów. Bardzo sobie chwalę tą markę nie tylko za jakość sprzedawanych przedmiotów, ale również za przystępną cenę. Jako autorka bloga nie mogę pomijać tak fajnych akcji, dlatego w każdym miesiącu startuję w Blogosferze. Dzięki temu i w tym miesiącu mogę zorganizować dla was konkurs. Nagrodami są 2 zestawy Jungle marki Canpol babies, a to znaczy że będzie 2 zwycięzców.


Zadanie konkursowe:
Z czym kojarzy się Wam wiosna i dlaczego?

Regulamin:
Czas trwania konkursu: 10.03.2019 do 22.03.2019 (zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23.59)

1. Odpowiedzi udziel w komentarzu pod postem tu na blogu lub (jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej) na fb pod plakatem konkursowym
2. Podaj również swój aktywny adres e-mail
3. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga z kubkiem kawy. Sponsorem nagrody jest firma Canpol babies
4. Nie zatrzymuj wiadomości o konkursie tylko dla siebie. Możesz polubisz nasz profil na fb, udostępnić plakat konkursowy oraz polubić profil sponsora nagrody Canpol babies, dzięki temu nie przegapisz wyniku konkursu
5. Nagrodą w konkursie są 2 zestawy Jungle
6. Jedna osoba może przesłać 1 zgłoszenie! Praca zgłoszona, nie powinna być już nagrodzona w innym konkursie.
7. Wyniki zostaną ogłoszone do trzech dni po zakończeniu konkursu w tym poście
8. Wyboru zwycięzców dokona właścicielka bloga (w razie trudności do pomocy zaangażuje swoją rodzinę)
9. Zwycięzca zgadza się, aby organizator przekazał jego dane adresowe sponsorowi nagrody, w celu dostarczenia wygranej.
10. Będzie mi miło, jeśli: udostępnisz plakat konkursowy na Facebooku oraz zaprosisz do zabawy kilku znajomych.
11. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
12.Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.
13.Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.
14. Jeżeli zwycięzca konkursu w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników konkursu nie przekaże swoich danych do wysyłki nagrody Organizatorowi konkursu, na jego miejsce zostanie wybrana inna osoba wyłoniona z pozostałych uczestników konkursu.
15. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody). Tym samym Uczestnik akceptuje rozporządzenie RODO na potrzeby konkursu.

Informacje o przetwarzaniu danych 

(według rozporządzenia z 25 maja o ochronie danych osobowych (RODO)

Administratorem strony jak i osobą przetwarzającą Pani/a danych osobowych jest blogerka z kubkiem kawy (Organizator konkursu), e-mail: zapiecek.art13@o2.pl oraz marka Canpol babies (Sponsor konkursu).
Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia zwycięzców, przyznania nagród, jak i ich wysyłki.
Dane mogą być udostępniane (imię + nazwisko+ praca konkursowa) na blogu i Fanpage z kubkiem kawy, w celu prawidłowej realizacji konkursu- według regulaminu.
Dane zwycięzców (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) będą przechowywane przez Organizatora, w celu realizacji nagród .
Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 
Pełen regulamin Blogosfery Canpol babies (Regulamin).Wyniki

Tradycyjnie wyniki ogłaszam wieczorem, bo to taka fajna pora dnia, gdzie mam czas dla siebie. Zgłoszeń mam wiele, nie mogłam się zdecydować, więc do pomocy zaangażowałam ślubnego. Z nim poszło szybciej. I tak po przeczytaniu wszystkich zgłoszeń, przeanalizowaniu, mamy dwóch zwycięzców. 

sylwusia26
Agnieszka

Gratuluję i trzy dni czekam na Wasze adresy. Proszę o kontakt na e-mail zapiecek.art13@o2.pl. Podajcie mi swoje dane: imię, nazwisko, adres, numer telefonu (będzie potrzebny kurierowi). 

Gratuluję

43 komentarze:

 1. Wiosna… Wielu z nas zwraca uwagę na przebiśniegi, pierwsze wiosenne promienie słoneczne, dłuższy dzień, przestawianie zegarków, lżejsze ubrania… Słowem – wszystko kwitnie! Wszystko odżywa!
  Wiosna, to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. Z zimowego snu przebudzają się zwierzęta, ziemia wydaje nowe plony, jednym słowem wszystko budzi się od nowa i na nowo. Wiosna jest symbolem nowego życia, więc należało odegnać złą, śmiercionośną zimę.A co było zwiastunem wiosny na polskiej wsi???- Bocian.. 😊
  Ten majestatyczny ptak, który po dziś dzień budzi sensację nie tylko wśród dzieci, był obdarzany szczególnym szacunkiem i przyjaźnią. Nic dziwnego,ponieważ  symbolizował same dobre rzeczy: szczęście i powodzenie, wiosenną radość i oczywiście płodność (po dziś dzień krążą pogłoski, że niemowlęta przynosi bocian 😉 ). Przybycie bociana bezsprzecznie informuje nas, że wiosna na dobre zagości w naszej aurze.
  Przyjmowano, że ten sympatyczny zwiastun wiosny powinien powrócić z ciepłych krajów do Polski najpóźniej w dniu 25 marca – w święto Zwiastowania Pańskiego, znanego także pod nazwą Matki Boskiej Zagrzewnej, Ożywiającej albo Roztwornej. Jego nieobecność zwiastowała nieurodzajny rok.
  W całej Polsce kult bociana nadal jest szeroko rozwinięty. Ludzie cieszą się widząc bociany powracające do swych gniazd albo zakładające nowe. Bociany zachęcano do osiedlania w konkretnym miejscu poprzez kładzenie na kalenicy dachu domu, stodoły lub na wierzchołku starego drzewa zużytej brony, koła od wozu, wiechci słomy, patyków i różnych błyskotek.
  Kasiulek1702@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosna kojarzy mi się z ogólnie pojętym szczęściem i odrodzeniem. Z utęsknieniem wyczekuję ciepłego wiatru, promieni słońca, zieleni, wydłużającego się dnia. Wiosna jest świetnym pretekstem do spędzania czasu aktywnie z najbliższymi. Uwielbiam tę porę roku! Wiosno, trwaj! :) patrycjawysypisko@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiosna jest czasem radosnym nie tylko dla ludzi, którzy uwielbiają ten moment, w którym temperatury rosną powoli, a słońce znacznie częściej zadowala nasze zmarznięte po zimie ciała. Wiosna to czas radosny również, a może przede wszystkim dla całego świata, który budzi się ze snu zimowego. Nie bez powodu ta pora roku sprawia nam tyle radości, wszak dookoła rozkwitają wszystkie rośliny, świat nabiera kolorów i jest bardziej przyjazny dla naszego oka. Zakwitające drzewa i krzewy ozdobne potrafią wprawić nas w taki nastrój, że nie myślimy o niczym innym, niż tylko o wyjściu z domu i zrzuceniu z siebie zbędnej odzieży. W końcu wiosna jest najlepszym sygnałem na to, że idzie lato, a tej pory roku z pewnością wyczekują wszyscy.

  Bo ileż można cierpieć z powodu mrozów i śniegu(którego w tym roku było na szczęście wyjątkowo mało)? Ileż można chować się za osłoną zrobioną z szalików, czapek i grubych swetrów z golfem? To się kiedyś skończyć musi i na szczęście, skończy się już niedługo. Ale skupmy się na wiośnie i na tym, z czym nam się ona kojarzy. Są oczywiście wymienione emocje i radość na widok żyjącego świata, ale jest coś jeszcze. Coś, co daje wszystkim mnóstwo energii i ochoty do działania. A tym czymś jest możliwość nieskrępowanego niczym wyjazdu do miejsc nowych i ciekawych. Jak na przykład do Świnoujścia.

  Zimą bowiem mamy ochotę jedynie na siedzenie w domu i ogrzewanie się kubkiem z gorącą herbatą. Są oczywiście osoby, które lubią spędzać czas na śniegu i organizować swoje wyjazdy urlopowe właśnie zimą, ale te same osoby uwielbiają również wiosnę. A w Świnoujściu można nie tylko spędzać czas na leżeniu na plaży. Można tu również spacerować po wielu pięknych miejscach i cieszyć się z widoków rozkwitającej przyrody. Gdy temperatury zaczynają wzrastać, to aż chce się odwiedzić otaczające Świnoujście dzikie tereny i podziwiać przyrodę, która budzi się do życia. Z tym właśnie kojarzy się wiosna w tych okolicach – z pięknem, radością, kolorami żywymi i dającymi mnóstwo energii do działania.

  Gdy tylko wybierzemy dogodny dla siebie termin przyjazdu do Świnoujścia oraz gdy zarezerwujemy już swój apartament w centrum, to pozostanie nam tylko odliczanie dni do pierwszych wiosennych dni i myślenie o tym pięknym czasie, jakiego doświadczymy w jednym z najpiękniejszych i najciekawszych miast polskiego wybrzeża, gdzie natura dominuje poza jego granicami i gdzie spędzić można wiele godzin na swobodnym i radosnym spacerowaniu w wiosenne, słoneczne oraz ciepłe dni e mail x5b@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już widzę wiosnę za oknem, więc zamiast pisać długie eseje przed kompem, wolę wyjść na dwór z moim 14 mies łobuzem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie wiosna to piękna pora roku.
   Przepełniona zapachami tulipanów i pięknymi kwitnącymi drzewami. A także czas oczekiwania na dziecko i kompletowania wyprawki dla synka =)

   Usuń
 5. Wiosna to dla mnie odkąd pamiętam fiołki. Te niewielkie, niepozorne kwiatki od lat są dla mnie symbolem tego, że wiosną zbliża się lub już nadeszła. Fiołki to dla mnie również niemal synonim przyjaźni. Od ponad 20 lat przyjaźnię się z pewną - kiedyś dziewczynką, później dziewczyna, teraz kobietą i naszym rytuałem wiosennym zawsze było zbieranie fiołków - od momentu kiedy odkryłyśmy, że niedaleko naszych domów, za starymi torami, rosną ich całe dywany. Teraz jesteśmy dorosłe i choć każda z nas mieszka już gdzie indziej, zawsze wysyłamy sobie zdjęcie pierwszych fiołków jakie uda nam się znaleźć każdego kolejnego roku. Każdej nowej wiosny. Kiedy więc myślę "wiosna", przychodzą mi na myśl fiołki i przyjaźń. Mail: sylwiasekret@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta najpiękniejsza pora roku kojarzy mi się z pozytywną energią i nowym życiem. "Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!" Gdy słyszę tę piosenkę i widzę pierwsze przebiśniegi to, aż chce mi się rano wstać. Wycieram wtedy z kurzu mój rower i z przyjemnością jadę do pracy ciesząc się porannym słońcem. A w tym roku skojarzenie z nowym życiem będzie miało wyjątkowo mocniejsze znaczenie, gdyż w czerwcu pojawi się na świecie nasz Dzidziuś więc ta wiosna będzie najpiękniejszą wiosną w naszym życiu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiosna zawsze kojarzyła mi się z mile spędzonym czasem u boku mojego ukochanego 😍 w tym roku wiosna stanie się jeszcze piękniejsza, urodzi się nasze maleńkie szczęście👶💞 razem z mężem wyczekujemy z niecierpliwością tej chwili 👪

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiosną świat budzi się po zimowej drzemce,topnieje śnieg,ptaki zaczynają wesoło śpiewać,wróciły już z ciepłych krajów i buduja gniazda , a zwierzeta wychodza ze swoich zimowych norek.Słońce zaczyna mocniej przygrzewać,na dworze robi się cieplej,a dni są coraz dłuższe.
  Codziennie widać jak trawa się zieleni,a na drzewach rozwijają się liście i kwiaty.
  Świat staje się piękny i kolorowy przypomina zaczarowana kraine.
  Wiosna lubię patrzeć na ogródek mojej mamy, w którym rośnie mnóstwo kwiatów.
  Kwitną w nim stokrotki,narcyzy i różnokolorowe tulipany.W okresie tym mamy duży przypływ energii i niesamowitą chęć do życia.
  Widać jak ludzie są weseli zaczynają częściej i chętniej wychodzić ze swoich domów,aby pospacerować, spędzić czas na świeżym powietrzu i podziwiać piękno przyrody.
  Bardzo lubię tę porę roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na kubek kawy trzymany w mojej dłoni przysiadła wiosenna wróżka... "To już!" szepnęła mi do uszka i odleciała, lecz wtedy zauważyłam jaka magia się zadziała! Niczym najszlachetniejsze perfumy wiosna porusza wrażliwości struny.
  Młoda trawa,żonkil,sad owocowy... Wiosna to zapachowy zawrót głowy.
  Wiosna to malarka, która zieleni nie żałuje, jej impresjonistyczny obraz uśmiechy wywołuje! Paletą cudownych barw dysponuje, tym nawet największego mruka ujmuje!
  Wiosna to też zrzucanie z siebie odzienia. Najpierw czapka, potem kurtka... I wnet stylizacja w wiosenną się zmienia! Wiosna to gwar przed domami, w ogrodach. Dziecięcy śmiech na placykach i smutek, gdy wieczorem wracać do domu szkoda. Wiosna to też moja alergia niestety... lecz i tak ją kocham... i te jej alergiczne grzechy...

  OdpowiedzUsuń
 10. Od zawsze wiosną była moja ulubiona porą roku:) wreszcie można schować ciepłe płaszcze i czapki do szafy i przywitać slonce. Wiosna kojarzy mi się z pierwszymi kwiatami w lesie, powrotem ptaków do Polski, ciepłym wiatrem i coraz dluzszymi dniami. A od bieżącego roku wiosna będzie mi się kojarzyła również z przyjściem na świat mojej córeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pąki kwiatów cichutko rozwijają się na drzewach. Wiosna to czas oczekiwania na nowe życie. Ta wiosna będzie inna. Oboje oczekujemy przebierając nogami. Czekamy na siebie. Ty na swoją mamę, ja na swojego syna. Czekamy na słońce, miłość i radość. To wszystko przyniesie nam wiosna, zatopimy się w tym bez reszty. Czekamy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wiosna kojarzy mi sie w tym roku z pokazaniem calemu światu jaki kwiatuszek kwitnie w moim brzuszku.w końcu po zimowych grubych kurtkach pojawią sie cieńsze bluzeczki i udydatni sie brzusio. Pojawiajace sie słońce na niebie to jak radosc z 2 kresek na teście ciążowym. Ptaki wijące gniazda kojarzą mi się z comiesiecznym dokupywaniem malenkich ubranek, nowego łóżeczka gdzie Nasza malutka jaskółka bedzie mogła się budzić.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wiosna to kawa wypita w miłym towarzystwie przy stoliczku na ogrodzie. To spacer z dzieckiem po parku, wspólne karmienie wiewiórek. To wycieczka w góry. To czytanie książki przy spiewie ptaków. Wiosna to obserwowanie przyrody i czas, aby się zakochać. To czas na oddech przed gorącym latem, ale i czas by wybudzic się z zimowego snu. To dobry czas na zakupy z przyjaciółką, bieganie i aktywność. Wiosna to moja pora roku. Idealna bo piękna, ale nie tak gorąca jak lato.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gdy o wiośnie myślę sobie,
  to moje lata młodzieńcze mam w głowie.
  Gdy to właśnie wiosną na maksa się zakochałam,
  gdy to właśnie wiosną "motyle w brzuchu miałam".
  Gdy to ON poprosił mnie bym została jego dziewczyną,
  a po latach w tym samym miejscu o tej samej porze pewien numer mi wywinął.
  I w wiosenny dzień pierścionek zaręczynowy na moim palcu ujrzałam,
  a za rok również wiosną "TAK" mojemu ukochanemu przysięgałam.

  Tak więc wiosna,
  jest u mnie baaaaardzo miłosna :)

  I jeszcze wiosną mój synek przyszedł na świat,
  wiosna, wiosna... Tak! Tak! Tak!

  aagnieszkaa1@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Wiosna kojarzy mi się z rozkwitaniem, z chęcią do życia i zabawy oraz rozwojem duchowym, wszystko wraca do życia, więc i my musimy wrócić do aktywności, do biegania, a w tym roku będą to wspólne biegi z moją małą, oczywiście w wózku, wracamy do aktywności!

  OdpowiedzUsuń
 16. Wiosna to czas kiedy wszystko budzi sie do zycia.Budze sie takze ja z moja rodzina. Wiosna dla mnie to szczescie poniewaz tej wiosny dostane prezent urodzinowy w postaci syna. Wiedz dla mnie ta wiosna bedzie moim synem. Wiosna to rowniesz czas dla mnie szczesliwy.Uwielbiam spedzac czas na mojej dzialce gdzie wszystkie drzewa i rosliny zaczynaja puszczac paki. Dzien staje sie mniej ponury.Czas w ktorym slonce cieszy mnie dłuzej swoim blaskiem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Wiosna w tym roku przynosi mi na myśl tylko wielka przygodę - mój pierwszy syn właśnie zaczyna raczkować - przy pierwszych promieniach słońca zaczniemy odkrywać wielką wspaniałą przyrodę :)

  OdpowiedzUsuń
 18. To mówiłam ja: O.celej@gmail.com :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Wiosna to dla mnie przypływ energii, przebudzenie do życia. Im szybciej wstaje słońce tym więcej we mnie optymizmu i chęci do działania. To nowe plany, nowe nadzieje. I nowe ciuchy w szafie.

  ola_pajak@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. Wiosna kojarzy mi się z odrodzeniem. Tak jak kwiaty rodzą się na nowo tak samo człowiek odżywa na wiosnę. Wiosna dodaje energii i sił, człowiek jest witalny i ma chęci na robienie nowych ciekawych rzeczy. Szczególnie kojarzy mi się z przebiśniegami.Te kwiaty rodzą się jako pierwsze, po mimo jeszcze lekkiego śniegu przebijają się, kiełkują i rozwijają na nowo-to tak jak człowiek po szarej zimie rozkwita,budzi się do życia, wychodzi ze swojego szarego okrycia i rozwija się. Wiosna wywołuje szczęście i uśmiech na naszych twarzach.Ciepłe promienie słońca zachęcają do spacerów z dziećmi i zabaw.Śpiewające ptaki powodują że dusza się raduje.Nawet kawa o poranku w słoneczku smakuje lepiej.Wiosna to nowy początek :)
  Kowalik.gabriela@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 21. wiosna powrot do zycia, radosc, dlugie dni, slonce,urodziny synka w marzcu i wiele fajnych rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 22. Wiosna jest jak przebudzenie, jak słońce po burzy, jak noc po ciężkim dniu. Wiosna nieodłącznie kojarzy mi się z kawą wypitą o poranku na balkonie, z grillowaniem z rodziną i znajomymi, z planowaniem wakacji. Wiosna kojarzy mi się z zapachem kwiatów, śpiewem ptaków, dziećmi biegającymi na placu zabaw, rowerami wyciąganymi z piwnicy. Wiosna kojarzy mi się z tęczą, kiedy ciemne, zimowe ubrania zostają w garderobach a na zewnątrz robi się kolorowo. Wiosna to też powrót do dzieciństwa kiedy niecierpliwie oczekiwałam Zajączka na święta. A od teraz wiosna już zawsze będzie mi się kojarzyć z oczekiwaniem na nasze maleństwo, które ma w maju przyjść na świat.

  madzia.mary@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Wiosna zawsze kojarzy mi sie z cieplym, lekkim wiatrem ktory otulajac mnie calą zaprasza do odkrywania tego co przynosi wiosna. Kiedy czuję ten cieply wiatr, wewnętrznie odzyskuje sily po zimowej stagnacji. Wtedy dostaje zastrzyk nowych sil, aby podejmowac nowe wyzwania ale przede wszystkim cieszyc sie zyciem i pieknem budzacej sie przyrody.

  OdpowiedzUsuń
 24. Wiosna kojarzy mi się ze zmianami. Moje dzieci urodziły się wiosną. Także wiosną kupiliśmy wymarzony dom z podwórkiem. Tej wiosny przyjdzie na świat nasz synek. Z każdą wiosną nowe niespodzianki 😊

  OdpowiedzUsuń
 25. Wiosna kojarzy mi się ze szczęściem, z radosnym oczekiwaniem... Dlaczego? Dlatego, że tej wiosny powitamy na świecie naszą drugą córeczkę! :) ale wiosna od zawsze była dla mnie bardzo wyjątkowa. Wszystko budzi się do życia, a ja ładuje baterie promieniami słońca, śpiewem ptaków. Od razu mam więcej energii, chęci do życia i nowych pomysłów. Także... Wiosno, przybywaj!

  laraine@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 26. Wiosna kojarzy mi się z pięknie zieleniejącą się trawa na której kwitną przebiśniegi i krokusy. Na niebie coraz częściej widać już cieplej żażące się słoneczko. Ptaki budzą mnie co rano wyśpiewując serenady a ciepłą zimową kurtkę można zamienić na lżejszy płaszczyk. Wiosna to czas w którym od samego rana patrząc za okno ma się wspaniały humor a na dworze chce się spędzać całe dnie. Wiosna,czekamy!

  bogdanowicza96@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Wiosna, piękna i radosna. Kojarzy mi się z młodością, długimi dniami i utęsknionym ciepłem . Piękna zielenią, bez kurtek czapek i kozaków. Jazdą na rolkach i długimi wycieczkami rowerowymi. Wiosna zawsze była dla mnie czymś niezwykłym, uwielbiałam obserwować jak wszystko budzi się z zimowego snu, rozwija i otacza kwiatami i soczystą zielenią. Jestem wolnym duchem, kocham przyrodę,a otoczona nią czuję się najlepiej. Dlatego zimowa pora jest dla mnie dość uciążliwa. Pierwszy dzień wiosny, w tym roku aby uczcić 21 marca oraz wspierać środowisko sadziliśmy drzewka, z myślą o dzieciach i lepszym świecie. Bez smogu i dziury ozonowej .Więc ta pora roku jest dla mnie cudem, najlepszą zapowiedzią zbliżających się wakacji.

  kaczmarska.aagata@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Wiosna ! Ach Wiosna ! W głowie mi szumi,
  Myśli kłębiące i czarne chmury wciąż tłumi,
  Nastraja optymizmem gdzie energia bucha,
  I nawet me ciało Wiosny w hipnozie słucha.

  Z perspektywy rodzica, Wiosna to spacery,
  Znikają wszystkie powstrzymujące bariery,
  Otwiera się droga gdzie wspólne chodzenie,
  Wiosna to ciekawsze z dzieckiem spędzenie.

  Z perspektywy mężczyzny, hobby mi zawita,
  A wędka do łowienia, z pokrowca wydobyta,
  Usiądę nad stawem i oddam się przyjemności,
  Odkrywając w sobie pokłady mojej męskości.

  Z perspektywy Pana domu, to są obowiązki,
  Posprzątać czas podwórko i z drzew gałązki,
  Generalne porządki, by nie patrzył się świat,
  Liczyć się z tym trzeba, nie ważne ile jest lat.

  Wiosna, to piękna pora roku jest do zmiany,
  Dlatego wysiłek z jej nadejściem wymagany,
  Czy to aktywność na powietrzu czy w domu,
  Szczęścia co przynosi Wiosna nie dam nikomu.

  Nade wszystko Wiosna z porodem się kojarzy,
  Bo to piękny jest czas ! O którym każdy marzy,
  I nam się przytrafił, a choć miesiące już minęły,
  To teraz oczekiwania, na bratową moją objęły.

  adaasiek21@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Mamy ten zestaw, dlatego życzę powodzenia innym. Napiszę tylko, że warto wziąć udział, bo butelki są naprawdę dobrej jakości. U nas się sprawdzają. A maskotka jest świetna sama w sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 30. O Wiośnie marzę, o Wiośnie wciąż śnie,
  Za Wiosną spoglądam, przez moje dnie,
  Bo ona wiele zmian do życia nam wnosi,
  Nigdy nic w zamian, za śmiech nie prosi.

  Narzuca nam zabawę ,na lekkim wietrze,
  Można już wychodzić w cienkim swetrze,
  Szaleć do woli, i na promienie spoglądać,
  Z nadzieją przez okno na zabawę oglądać.

  Piękna zielona Wiosna, kojarzy się stale,
  Z nowym życiem ! O czym się pochwale,
  Otóż to już druga wiosna, w moim życiu,
  Kiedy jestem w ciąży, dziecięcym okryciu.

  Bo to właśnie Wiosna jest moją nadzieją,
  Dzięki niej widzę, jak dzieciaki się śmieją,
  To ona kojarzy się z zabawą już na etacie,
  Wiem, że wszyscy za Wiosną spoglądacie.

  Ona tak piękna! W zwiewnej sukieneczce,
  I pokłada nadzieję w pewnej panieneczce,
  Dodając jej siły, bo poznała swe marzenia,
  Te które wraz z nadzieją, są do spełnienia.

  Wiosna ma kilka oblicz, i za to ją kocham,
  Za to że się śmieje czy jak bóbr szlocham,
  Że zawsze przychodzi, nam na powitanie,
  I że z nią możliwe szczęśliwe rozwiązanie.

  [W]iadomo nie od dziś, piękna pora roku,
  [I] zachwyca stale od świtu aż do zmroku,
  [O]twiera drogę tą o której też nie śnimy,
  [S]taje się przyjaciółką z którą gaworzymy.
  [N]atomiast mi kojarzy się z marzeniami,
  [A] na stare lata, nie zostaniemy już sami.

  xxxsylwusia26xxx@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Wiosna jest piękną porą roku kojarzy mi się z kwiatami wychodzacym słońcem delikatnym deszczem uśmiechem i radością wiosna jest dla mnie najlepsza porą roku nie jest zimno ale też nie jest gorąco wszystko budzi się do życia ptaszki latają gady się budzą i ta trawa zielona mmmm i niebo śliczne

  OdpowiedzUsuń
 32. A mnie wiosna kojarzy się dwojako. Z jednej strony to pobudka dla świata, poranek przyrody. Piękne wiosenne kwiaty, w tym moje ukochane tulipany. Słońce, ciepło, uśmiech i lepszy humor. Ale z drugiej zawsze w marcu dopada mnie jakaś niemoc, przesilenie wiosenne, przemęczenie. I chciałoby się wtedy, żeby szybko było już lato :) (roksana@kopanina.pl)

  OdpowiedzUsuń
 33. Wiosna kojarzyła mi się głównie z tym, że chowałam zimowe ubrania do szafy, a wyciągałam letnie.
  Dzięki synkowi odkryłam, że wiosna to zdecydowanie coś więcej. Wiosna, to mała biedronka na trawce, to żuczek chodzący po lesie, ptak co wije gniazdo. Nauczyłam się cieszyć z pierwszych pąków na drzewie, malutkich przebiśniegów, tym że staw już nie jest zamarznięty i można puszczać kaczki. Wiosna teraz kojarzy mi się z kolorami: zielony jak trawa, niebieski jak niebo, żółty jak słońce, czerwony jak kwiatek. To codzienne długie spacery po łąkach, to pierwsze motyle. Wiosna to godziny spędzona na patrzeniu jak rolnicy przygotowują pole do siewu, to codzienne oglądanie tego samego kwiatka i patrzenie jak rośnie, czy już zakwitł. Wiosna to gra w piłkę i klasy, to rowerek biegowy. Wiosna to śmiech, radość, wygłupy. To szczęśliwa rodzina.
  Wiosną budzi się i rozkwita przyroda, a dzięki synkowi wiosną obudziłam się ja, rozkwitła moja wrażliwość na rzeczy, których normalnie nie dostrzegałam w codziennej pogoni za obowiązkami.

  korpaka@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
 34. Uwaga ! Uwaga ! Sprawa ma się następująco
  WIOSNA krzyczy do mnie i dzieci wyzywająco
  "ruszać tyłek z kanapy i na spacery
  zabierz dzieci na rolki bądź na rowery
  porzuć rolę kanapowego lenia i bierz się do roboty
  nie marnuj czasu na nudę ani bibeloty".

  WIOSNA kojarzy mi się z SKOKIEM NA BUNGEE gdzie adrenaliny jest wiele
  z radością, budzeniem się do życia i wolnością - ahh marzyć się ośmielę
  kojarzy mi się z kubkiem kawy który zachęca do działania i werwy dodaje
  WIOSNA - czas pełen radości gdzie szaleć z dziećmi mi się udaje !

  WIOSNA to promienie słońca wpadające przez okno w sypialni i budzące mnie oraz dzieci
  to budząca się do życia naturaa i uśmiech który na widok zwierzątek u dzieci się świeci
  bo one uwielbiają w parku wiosną podziwiać wiewiórki czy kaczkii w stawie
  wiosna kojarzy mi się z kosztującą życia rodziną oddającą się miłej zabawie !

  WIOSNA WIOSNA - tak radosna
  okna umyte, porządki wykonane
  dzieci szczęśliwe, dywany wytrzepane
  świeże powietrze, koniec z kominów dymu i smogu
  WIOSNA - pomaga z nudnego lenistwa wyjść nałogu !
  I wraz z szóstką dzieci tej wiosny pragniemy takiego zestawu
  byśmy mogli korzystać z pięknej wiosny od razu !
  Tata Adam :) koza13944@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...