piątek, 17 marca 2017

Blogosfera na Canpol Babies- edycja marcowa


Firma Canpol Babies jest z nami od prawie trzech lat, kiedy to zaczęłam funkcjonować jako mama. Teraz, gdy znów zostaliśmy rodzicami nie zamierzamy tej znajomości zrywać, bo to naprawdę funkcjonalne akcesoria dla maluszków i tych troszkę starszych.
W tym miesiącu do zgarnięcia 30 zestawów pielęgnacyjnych marki Canpol Babies. Po 31 marca zostanie wybranych 10 testerek i 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma dwa zestawy do swojego konkursu. 
Jeśli to Twój blog zostanie wybrany do testowania nie martw się... zasada jest bardzo prosta. Wystarczy napisać opinię o otrzymanym produkcje na swoim blogu. Oczywiście otrzymane produkty nie zwracamy, one zostają już z nami.
Wystarczy wejść na stronę Blogosfera Canpol Babies i tam się zalogować. A jak już to zrobimy to w prosty sposób zgłaszamy się, że chcemy przetestować podany produkt lub zostać organizatorką konkursu na swoim blogu. 

2 komentarze:

  1. Powodzenia! :))) Też się zgłaszam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tym razem staram się o konkurs dla Was, bo i aspirator i ręcznik kąpielowy mam w domu. Zestaw jest świetny. Też życzę powodzenia.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...