poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Lampka nocna jak przytulanka- Barbapapa


Robiąc wyprawkę, kupując wszystkie potrzebne gadżety, a przede wszystkim zmieniając co nieco w domu, w którym za moment ma pojawić się nowy członek rodziny, zupełnie nie pomyśleliśmy o jednym jakże ważnym czynniku, aby nasz synek miał spokojny sen. Nie pomyśleliśmy o tym, że w naszym pokoju wieczorne światło zbyt mocno świeci i podczas nocnego karmienia będzie nam to przeszkadzało. Zauważyliśmy to już w pierwszą noc po przyjeździe ze szpitala i od razu odkurzyliśmy moją starą lampkę przy której uczyłam się wieczorami. I już tak z nami została.
Teraz u nas nie ma już nocnych karmień, ale i tak jest mi wygodniej jak w nocy jest włączona mała lampka, bo jak się przebudzę to od razu widzę, czy trzeba synka przykryć. Dlatego też od ponad miesiąca jest z nami lampka przytulanka Barbapapa.
My mamy różową, ale można jeszcze kupić niebieską. Jest to postać podobno z bardzo popularnej francuskiej bajki, ale pojęcia nie mam z jakiej. 
Czy Wasze dzieci też boją się ciemności? Jeśli tak to my polecamy właśnie tą lampkę, bo dzięki niej w bardzo prosty sposób uda się Wam rozwiązać problem. Lampka włącza się gdy tylko zostanie zdjęta z zielonej ładowarki i świeci jasnym, delikatnym, ale nie ostrym światłem. Nie wybudza maluszka ze snu. Dzięki temu lampkę możemy zostawić na cała noc w łóżeczku maluszka. Nie musimy się też martwić, że po kilku godzinach za bardzo się nagrzeje i tym samym maluszek się poparzy. A to wszystko dzięki nowoczesnej technologii LED. Nie nagrzewa się i maluszek może nawet całą noc przespać przytulony do lampki. Po naładowaniu lampka spokojnie będzie nam działała jeszcze przez 11 godzin. Tym samym mamy przyjemnie jasno przez całą noc. Jeśli jednak zdecydujemy wyłączyć światło to nie musimy odstawiać ją na zieloną bazę, gdyż możemy zrobić to guziczkiem, który znajduje się pod spodem. Prawda, że proste i bardzo funkcjonalne.
Producent zapewnia nas, że lampka jest bezpieczna dla dzieci, gdyż już na opakowaniu możemy przeczytać, że jest dla dzieci od pierwszego dnia życia.Producent: Pabobo

Cena: około 140-160 zł
Kolor: różowy, niebieski
Kategoria wiekowa: od 0 miesięcy
Wymiary: 24x12 cm
Waga: 120g+180g

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...