wtorek, 27 grudnia 2016

Blogosfera na Canpol Babies- edycja grudniowa


Synek bardzo przywiązał się do tej marki. Były smoczki, butelki, kubki niekapki. Teraz hitem jest fartuszek z rękawkami "Piraci" i plastikowy zestaw stołowy. Właśnie czekamy na drugiego maluszka, więc taka mata edukacyjna jest u nas na czasie.


Na Blogosferze, albo sami otrzymujemy produkty do testowania, albo organizujemy konkurs na swoim blogu i tym sposobem obdarowujemy kogoś super zestawem.

W tym miesiącu do zgarnięcia 24 wielofunkcyjne maty edukacyjne "Kolorowy ocean". Maluszek śpi spokojnym snem, otoczony wodą i kolorowymi rybkami.
Tym razem po 31 grudnia zostanie wybranych 12 testerek i 12 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma jedną matę do swojego konkursu. 


Jeśli to Twój blog zostanie wybrany do testowania nie martw się... zasada jest bardzo prosta. Wystarczy napisać opinię o otrzymanym produkcje na swoim blogu. Oczywiście otrzymane produkty nie zwracamy, one zostają już z nami.
Wystarczy wejść na stronę Blogosfera Canpol Babies i tam się zalogować. A jak już to zrobimy to w prosty sposób zgłaszamy się, że chcemy przetestować podany produkt lub zostać organizatorką konkursu na swoim blogu. 

Mój synek bardzo uwielbia testować. Drugi tester niedługo pojawi się na świecie. Trzymajcie za nas kciuki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...