poniedziałek, 19 grudnia 2016

Fartuszek z rękawkami „Piraci” Canpol babies


Nie znam dziecka, które nie lubiłoby pomagać w kuchni. Przesypywanie mąki, mieszanie, niepozorne ubijanie białek. Szymek bardzo to lubi. Oczywiście, lubi się upaćkać mąką, miodem czy cukrem pudrem. Dlatego ogromną radość sprawił mi fakt, gdy z szafy wygrzebałam fartuszek z rękawkami, który obecnie idealnie pasuje na Szymka. W szafie wylądował tylko dlatego, że gdy kurier nam go dostarczył był na Szymka zdecydowanie za duży. Teraz pasuje idealnie i idealnie sprawdza się w kuchni, ale widzę dla niego również inne zastosowanie. Może być fajną osłoną przed ubrudzeniem się bluzki lub spodni, gdy nasze dziecko próbuje samodzielnie jeść lub gdy w domu mamy małego artystę, biegającego po domu z farbami plakatowymi.

Fartuszek utrzymany jest w morskiej tonacji: piraci, mewy, opaska na oko. Fartuszek pasuje do innych produktów z kolekcji Piraci z Canpol babies, więc jeśli w domu mamy miłośnika morskich przygód to fartuszek ten z pewnością przypadnie do gustu małemu podróżnikowi.
Fartuszek zrobiony jest z ceratki, która nie przemaka. I tu wielki plus za to, że jest wodoodporny, bo przecież lepienie pierogów jest na tyle wyczerpującym zajęciem, że trzeba dość często popijać soczek, który w części również wylądował na fartuchu.


Dobrym rozwiązaniem jest kieszeń z przodu fartuszka, do której podczas zabawy dziecko może schować kredki lub inne gadżety. Kieszeń ta jest duża i tak usytuowana, że schowana kredka z pewnością tak łatwo z niej nie wypadnie.
Wykonany jest z lekkiego i miękkiego tworzywa, więc po pracy wystarczy fartuszek na chwilę wsadzić pod prysznic lub przetrzeć wilgotną szmatką. Schnie w mgnieniu oka!
Fartuszek zakładamy od przodu, wiążąc go z tyłu. Wiążemy go w dwóch miejscach, tak, że nie krępuje ruchów dziecka. Wiązanie bardzo dobrze się trzyma i nic dodatkowo nie trzeba robić.


Słyszałam opinię, że rękawki na końcu powinny mieć gumki. I ja też jestem tego zdania, chociaż my często podwijamy rękawki u bluzki i też jesteśmy zadowoleni, ale jeśli dziecko je zupę lub maluje farbami to rękawki fartucha sprawdzają się tylko tak w połowie.
Obecnie korzystamy z fartuszka 24 m+, ale można również kupić fartuszek 36 m+. Fartuszek można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieski dla chłopca i różowy dla dziewczynki. Może w niedalekiej przyszłości spotkamy je w innych kolorach. Ja bardzo ciekawa jestem jakby wyglądał w kolorze zielonym. 
Producent: Canpol babies
Cena: około 17 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...