wtorek, 13 listopada 2018

Blogujesz! Testujesz! Canpol Babies


Czas leci, a BlogoSfera ciągle w akcji. Jeśli jesteście blogerkami czy blogerami (bo tatusiowie też się zgłaszają ze swoimi blogami) parentingowymi to akcja ta jest właśnie dla Ciebie.

To bardzo fajne uczucie, gdy widzisz swój blog na liście wytypowanych do testów. Jeśli to Twój blog zostanie wybrany do testowania nie martw się... zasada jest bardzo prosta. Wystarczy napisać opinię o otrzymanym produkcje na swoim blogu. Zdjęcia mile widziane. 

"Uczestnik zobowiązuje się do nieusuwania wpisu o Programie oraz opinii o testowanym produkcie / wpisu konkursowego przez okres 12 miesięcy."

Oczywiście otrzymane produkty nie zwracamy, one zostają już z nami. A to bardzo fajne rozwiązanie, bo możemy choć trochę dorzucić się do naszego domowego budżetu. Nie mówiąc już o tym, że nasze maluszki będą w posiadaniu gadżetów całkowicie dla nich bezpiecznych. 


Jeśli w danym miesiącu nie udało się, to nic straconego, bo co miesiąc możemy wysyłać swoje zgłoszenie. Drugą opcją jest zorganizowanie konkursu na swojej stronie. Wymyślamy zasady przeprowadzenia konkursu i startujemy. W ten sposób możemy przyciągnąć nowe osoby, którym spodoba się nasz blog. 


BlogoSfera, w której uczestniczyliśmy:
Testowaliśmy, sprawdzaliśmy, eksperymentowaliśmy

- kubek niekapek 
- miseczka antypoślizgowa 
- elastyczne sztućce

Konkursy przeprowadzone na naszym blogu:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...