sobota, 4 lutego 2017

Blogosfera na Canpol Babies- edycja lutowa


Blogosfera działa na nas jak magnes. Firma Canpol Babies wspiera mnie już od prawie trzech lat, kiedy to zaczęłam funkcjonować jako mama.
W tym miesiącu do zgarnięcia 30 zestawów "Krówka"marki Canpol Babies. Po 28 lutym zostanie wybranych 10 testerek i 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma dwa zestawy do swojego konkursu. 


Jeśli to Twój blog zostanie wybrany do testowania nie martw się... zasada jest bardzo prosta. Wystarczy napisać opinię o otrzymanym produkcje na swoim blogu. Oczywiście otrzymane produkty nie zwracamy, one zostają już z nami.
Wystarczy wejść na stronę Blogosfera Canpol Babies i tam się zalogować. A jak już to zrobimy to w prosty sposób zgłaszamy się, że chcemy przetestować podany produkt lub zostać organizatorką konkursu na swoim blogu. 

Kolorystyka zestawu jest idealna dla chłopca. Jesteśmy nim zauroczeni, więc nie czekamy i zgłaszamy swój udział. 

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Zestaw i nam bardzo się podoba. Krówka ze stokrotką bosko wygląda.

   Usuń
 2. Rewelacyjna edycja. Zresztą każda jest świetna i biorę udział :) Mój synek ma szczęście korzystać z cudownych rzeczy Canpol :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze z niecierpliwością czekam na kolejny miesiąc, na to co tym razem blogerki będą mogły testować. My też mamy bardzo dużo gadżetów z Canpol i bardzo sobie chwalimy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...